Šventės renginiai

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio grupių ugdytiniai, paminėdami Lietuvos Nepriklausomybės dieną, visą savaitę ,,keliavo" po Lietuvą: domėjosi savo valstybe ir gimtine, gilino žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas, papročius, klausė pasakojimo apie tautinės vėliavos spalvų simboliką, mokėsi dainelių tėvynės tema, gamino tautinę atributiką. Savaitės pabaigoje ugdytiniai kartu su tėveliais, auklėtojomis rinkosi į kūrybines dirbtuvėles, kurių metu dažė paukštelius trispalve. Vėliau jais puošė grupių erdves. Dėkojame visiems vaikams ir tėveliams, dalyvavusiems dirbtuvėlėse.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Deimantė Asačiovienė

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko darbelių iš rudens gėrybių paroda „Moliūgų suvažiavimas”. Vaikai ir jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius  iš moliūgų, vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai visą savaitę džiugino lopšelio-darželio bendruomenę.

Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas bendraujant su šeimos nariais, auklėtojomis. Vaikai ir jų tėveliai, darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu: lape, pelyte, šikšnosparniu, paukščiuku, aštuonkoju, princese, laivu, šuniuku.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.

Auklėtoja Marina Švedčikovė

Spalio 27 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikučiai dalyvavo integruotoje muzikos pamokėlėje „Linksmas moliūgėlis draugų ratelyje“.Vaikai kartu su meninio ugdymo vadove ir auklėtojomis dalinosi savo muzikine patirtimi, teigiamomis emocijomis, pabuvo kartu, turėjo galimybę pasidžiaugti vieni kitais.

„Daug dainavo,šoko, plojo

Moliųgėlis su vaikais,

Daug išmoko jie dainelių

Ir skambėjo jos linksmai“.

Po pamokėlės visi džiaugėsi saldžiu prizu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Erika

Lapkričio 8 dieną PUG ugdytiniai kartu su 2 klasės mokiniais vyko į Kauno vaikų edukacinį pramogų centrą Megoje ,,Zoopark“.
Išvykos tikslas - pasaulio pažinimo pamoka kitoje erdvėje. Vaikai turėjo išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su gyvūnų pasauliu – tik čia galima išvysti išdykėles surikatas, paglostyti pentinuotuosius vėžlius, padraugauti su būriu triušiukų. Zoopark erdvėje buvo galima susipažinti tiek su egzotiškais gyvūnais, tokiais kaip didžiausia pasaulyje Filipinų žiurkė ar prerijų šuniukai, tiek su naminėmis ožkytėmis ar jūrų kiaulytėmis. Ypatingai daug dėmesio sulaukė spalvingos papūgos loriketos, kurias galima maitinti iš rankų. Šios papūgos minta nektaru ir yra labai drąsios, nebijo tūpti ant vaikų, draugauja su kiekvienu jas aplankiusiu. Didelį džiaugsmą vaikučiams teikė ir ožiukai, vaikai juos glostė, maitino morkytėmis.
Po ,,Zooparko" vaikučiai grįžo gerai nusiteikę, kupini nepamirštamų įspūdžių.

PUG mokytoja Erika Kutkienė

Puslapis 1 iš 2